Nazywam się Maja. Od zawsze kochałam podróże. Ta nutka niepewności i ekscytacji przed kolejną wyprawą przynosi mi wiele radości w życiu. Na Sycylii byłam do tej pory tylko jeden raz. Któregoś dnia wrócę na tą piękną wyspę, bo od momentu, gdy moja stopa stanęła w porcie w Palermo, moje serce rwie się w stronę trójkątnej wyspy każdego dnia.
Jedziemy na Sycylię
Serwis dla niewybrednych maniaków podróży :)
Mini-forum
Nasze menu
Szukaj w serwisie
Sycylia na facebooku...
Sycylia aktywnie
Szkoły językowe
Reklama
Wizyty od 1.01.2014
2584465
Wczoraj:
112
Ten tydzień:
166
Zeszły tydzień:
610
Ten miesiąc:
1.395
Ubiegły miesiąc:
2.688
69%
Polska
9%
unknown
8%
Włochy
7%
Stany Zjednoczone
2%
Wielka Brytania
Razem:
123
Krajów
Copyright © Jedziemy na Sycylię!














