Jedziemy na Sycylię
Serwis dla niewybrednych maniaków podróży :)
Menu
Sycylia - dokąd?
Szukaj w serwisie
Logowanie
Rejestracja
Sycylia na facebooku...
Co nowego?
Sycylia aktywnie
Sycylia gdzie spać
Samochód, transfer
Szkoły językowe
Reklama
Wizyty od 1.01.2014
2498019
Wczoraj:
308
Ten tydzień:
6
Zeszły tydzień:
1.910
Ten miesiąc:
6.556
Ubiegły miesiąc:
7.755





Razem:
123
Krajów
Kto tu jest?
Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.
Statystyka
- Użytkowników:
- 123
- Artykułów:
- 1576
- Odsłon artykułów:
- 8519162
Copyright © Jedziemy na Sycylię!
Komentarze
Od Admina: Tutaj umieszczamy komentarze dotyczące problemów z rejestracją. Twój komentarz został przeniesiony do działu MiniForum - Wasze wrażenia, który jest dużo bardziej odpowiedni dla tej wypowiedzi :) http://www.jedziemynasycylie.pl/wrazenia.html
Po drugie jak jest napisane powyżej, rejestracja nie jest automatyczna, więc trzeba z reguły poczekać aż ja to zrobię i powiadomię, że rejestracja się udała.
W tej chwili powinnaś móc się zalogować, bo Cię zarejestrowałam na stronie. Sprawdź, życzę owocnego korzystania z portalu!
PS, no i wszystkich innych też proszę o zrozumienie! Dajcie mi czas na zadziałanie, czasem to może być godzina, czasem parę, góra jeden dzień, jeśli nic się nie będzie działo, wtedy piszcie, a sprawdzę, gdzie problem.
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.